INTERNATIONAL FESTIVAL
recognised by:
INTERNATIONAL FESTIVAL
categorised as Class A by:

Sección Oficial

A CAMBIO DE TU VIDA

Olatz Ovejero, Clara López, Aurora Báez, Sebastián Ramírez
España · 2020 · 21'

A MORTE BRANCA DO FEITICEIRO NEGRO

Rodrigo Ribeiro
Brasil · 2020 · 10'

AXŞAMA DOĞRU

Teymur Hajiyev
Azerbaiyan · 2020 · 12'

BEING MY MOM

Jasmine Trinca
Italia · 2020 · 12'

CHRISHNA OMBWIRI

Claire Doyon
Francia · 2019 · 12'

DAUCUS CAROTA

Carla Linares
España · 2019 · 15'

DAVID

Zachary Woods
Estados Unidos · 2020 · 11'

DE MEMORIA Y ESCOMBROS

Rodrigo Michelangeli
Venezuela - Canadá · 2020 · 16'

DERIVAS

Nayra Sanz Fuentes
España · 2020 · 19'

DUNE

Gábor Ulrich
Hungría · 2020 · 4'

ECORCE

Samuel Patthey & Silvain Monney
Suiza · 2020 · 15'

EHIZA

Hauazkena Taldea
Euskadi · 2020 · 5'

ELO

Alexandra Ramires
Portugal - Francia · 2020 · 11'

EN ROUTE

Marit Weerheijm
Países Bajos · 2019 · 10'

EU MÁIS

Ángel Montero
España · 2020 · 15'

GOADS

Iris Baglanea
Grecia · 2020 · 15'

GUJIGA

Sunjha Kim
Alemania · 2019 · 19'

HELFER

Anna Szöllősi
Hungría · 2020 · 10'

HELICONIA

Paula Rodríguez Polanco
Francia - Colombia · 2020 · 27'

HEMEN, GAUR, BERRIZ

Aitor Gametxo
Euskadi · 2020 · 9'

HOMELESS HOME

Alberto Vázquez
Francia - Euskadi · 2020 · 15'

I AM AFRAID TO FORGET YOUR FACE

Sameh Alaa
Egipto - Francia - Bélgica - Catar · 2020 · 15'

IMPERIAL IRRIGATION

Lukas Marxt
USA · 2020 · 20'

JAIZKIBEL

Justine Fabre
Suiza · 2019 · 24'

JEAN

Marion Auvin
Francia · 2020 · 13'

KHARCHANG

Shiva Sadegh Asadi
Irán · 2020 · 11'

LA BOBINE 11004

Mirabelle Fréville
Francia · 2020 · 19'

LE MAL DU SIÈCLE

Catherine Lepage
Canadá · 2019 · 6'

M. CARREAUX

Marie-Hélène Turcotte
Canadá · 2020 · 17'

MAITE

Xabier Larrazabal
Euskadi · 2020 · 13'

MEINE LIEBE

Clara Jost
Portugal · 2020 · 6'

MIGRAINE INFERNALE

Pol Bourdellon
Bélgica · 2019 · 2'

MONTE BRAVO

Noelia María Muiño González
España · 2020 · 14'

NATURALEZA MUERTA

Carolina Astudillo
España · 2020 · 6'

NHA MILA

Denise Fernandes
Suiza - Portugal · 2020 · 19'

NORMAL

Julie Caty
Francia · 2020 · 11'

ONDER DE VLEUGEL

Iratxe Jaio
Países Bajos · 2020 · 11'

PARCELLES S7

Abtin Sarabi
Senegal / Francia / Iran · 2020 · 28'

POLVO SOMOS

Estibaliz Urresola Solaguren
Euskadi · 2020 · 29'

PRIPYAT PIANO

Eliška Cílková
Republica Checa · 2020 · 19'

PUSH THIS BUTTON IF YOU BEGIN TO PANIC

Gabriel Böhmer
Reino Unido - Suiza · 2020 · 13'

QUEBRANTOS

Koldo Almandoz, Maria Elorza
Euskadi · 2020 · 8'

RIO

Zhenia Kazankina
Rusia · 2019 · 22'

RIVAGES

Sophie Racine
Francia · 2020 · 8'

RUBY

Mariana Gaivão
Portugal · 2019 · 25'

SHĀNZHÀI SCREENS

Paul Heintz
Francia · 2020 · 23'

SOGNI AL CAMPO

Magda Guidi, Mara Cerri
Italia - Francia · 2020 · 8'

SON OF SODOM

Theo Montoya
Colombia - Argentina · 2020 · 15'

SUKAR

Ilias El Faris
Francia - Marruecos · 2019 · 10'

TAKIE PIĘKNE MIASTO

Marta Koch
Polonia · 2019 · 8'

THIÊN ĐƯỜNG GỌI TÊN

Linh Duong
Vietnam · 2020 · 15'

TODO ES CULPA DE LA SAL

María Cristina Pérez
Colombia · 2020 · 10'

WE HAVE ONE HEART

Katarzyna Warzecha
Polonia · 2020 · 11'

YO

Begoña Arostegui
España · 2020 · 13'

ZERUA BLU

Lur Olaizola
Euskadi · 2020 · 16'

ТЫ ЗДЕСЬ / YOU ARE HERE

Orkhan Abulov
Rusia · 2020 · 23'

小强做了一个白日梦 – XIAO QIANG HAD A DAYDREAM

Xisi Sofia Ye Chen
España · 2019 · 17'

藍色獨白 / INSIDE BLUE

Yi-Chien Chen
Taiwan · 2019 · 5'

꿈 / KKUM

Kangmin Kim
República de Corea - EUA · 2020 · 9'